• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Karakomik Filmler Oyuncu Kadrosu ve Fragmanı

Karakomik Filmler Oyuncu Kadrosu ve Fragmanı

Cem Yılmaz’ın yeni sinema projesi “iki film birden” Karakomik Filmler 1 ve Karakomik Filmler yakında vizyona girecek. Cem Yılmaz filmlerin hem başrolünde oynayacak hem de yönetmen koltuğunda oturacak. Heyecanla beklenen projenin ilki Karakomik Filmler 1, 18 Ocak 2019 tarihinde, ikinci film Karakomik Filmler 2 ise 15 Mart 2019 tarihinde gösterimde olacak.

CEM YILMAZ: Daha önceki filmlerinde özgün karakterler canlandıran Cem Yılmaz’ın, vizyona girecek filmlerindeki karakterleri de, en az bir öncekiler kadar şahsına münhasır. Peki önceden canlandırdığı karakterler kimdi? “Her Şey Çok Güzel Olacak”ta kısa yoldan köşeyi dönmeye çalışan, kurnaz ama sevimli bir karakter Altan Çamlı oldu, G.O.R.A’da Arif Işık oldu ve Türkiye’nin gönlünde 7’den 70’e herkesin kalbinde taht kurdu. Hokkabaz’da, -ilk yönetmenlik denemesinde- Hokkabaz İskender Tünaydın’a hayat verdi. Bu filmde de iyi niyetli, kendi yağında kavrulmaya çalışan çocukken izlediği sihirbazlık gösterilerinden etkilenip, onu meslek haline getirmiş bir karakter oldu. A.R.O.G’da da Arif Işık karakterini farklı bir izdüşümle gördü seyirci. Yahşi Batı filminde de, Aziz Vefa karakterini canlandırdı. Pek Yakında’da eski bir figüran ve aynı zamanda korsan cd, dvd satıcısı Zafer’di. Ali Baba ve 7 Cüceler filminde Ali Şenay karakterine can verdi. Vizyona girecek “Karakomik Filmler” serisinde de ilk ayak olan “Kaçamak” filminde günlük otelin sahibi olan Alpay karakteriyle karşımıza çıktı. Dört kaçamağın Bodrum’a uzunan öyküsünün anlatıldığı filmde, Alpay karakteriyle birlikte olaylar daha da renklenecek ve komedi unsuru bolca yer alacak. Serinin ikinci ayağı olan “2 Arada” filminde bir feribot çalışanı olan garson Ayzek karakterine can verdi. Garson Ayzek karakterine epeyce hazırlanan Cem Yılmaz, bu canlandırdığı karakteri çok sevmişe benziyor.

ZAFER ALGÖZ: Zafer Algöz de Cem Yılmaz’ın filmlerinin en önemli oyuncularından biri. Bu zamana kadar birlikte çalıştıkları projeler şöyle; kendisini Cem Yılmaz’ın projelerinde ilk defa Yahşi Batı ile gördük. Burada Şerif William Lloyd karakterine can verdi. Pek Yakında filminde Ahben karakterini oynadı. Ali Baba ve 7 Cüceler filminde ise Kenan Memedov karakterine can verdi. En son, Cem Yılmaz ile geçtiğimiz sene vizyona giren Arif V 216 filminde bir araya gelen Zafer Algöz, burada da Besim karakterine hayat verdi. Karakomik Filmler Serisi’nin de önemli bir unsuru olacak olan Zafer Algöz, Kaçamak filminde dört kafadardan birisini oynadı. 2 Arada’da filminde ise, feribot çalışanlarından biriydi.

OZAN GÜVEN: Cem Yılmaz ile Ozan Güven’in birlikteliği G.O.R.A’ya dayanıyor. Bu filmden sonra birçok filmde bir araya geldiler. İkilinin birlikte oynadığı filmler de şunlar; G.O.R.A’da, Robot 216 karakteri ile Türk sinema dünyasının en özgün karakterlerinden birini canlandırdı. Daha sonra A.R.O.G’da, Taso karakterine hayat verdi. Yahşi Batı filminde de Lemi Galip karakterini canlandırdı. Pek Yakında filminde de boy gösteren Ozan Güven, burada da Boğaç Boray karakterine hayat verdi. En son, Arif V 216 filmi ile Cem Yılmaz ile bir araya gelen Ozan Güven, burada da ikonikleşmiş karakteri 216’yı oynadı. Karakomik Filmler Serisi’nde de kendisinin ufak bir rolü var. 2 Arada filminde boy gösterecek olan Ozan Güven, feribot memurunu canlandıracak. Ozan Güven bu filmi için imajını değiştirdi. Bambaşka bir görünüm kazandı.

ÖZKAN UĞUR: Özkan Uğur’un da, Ozan Güven gibi Cem Yılmaz ile ilk defa G.O.R.A filmiyle yolları kesişti. Daha sonra da Cem Yılmaz filmlerinin aranan isimlerinden biri haline geldi. Cem Yılmaz ile birlikte çalıştığı G.O.R.A filminde Garavel karakterini canlandıran Özkan Uğur, A.R.O.G filminde de “Dimi” ile demirbaşlarından biri olmuştu. Yahşi Batı filminde, Kızıldereli şefi Kızılkayalar karakterine hayat verdi. Daha sonra Pek Yakında filmi ile Cem Yılmaz ile bir araya yeniden geldi ve bu filmde de Ejder karakterini oynadı. Geçen sene ise Arif v 216 filminde oynayan Özkan Uğur, burada da yeniden Garavel oldu. Karakomik Film Serisi’nin de Kaçamak ayağında olacak Özkan Uğur. Filmde, Bodrum’a kafalarını dinlemek için kaçan dörtlüden biri. Bu film kendisi için çok özel çünkü oğlu Alişan Uğur da filmde rol aldı.

CAN YILMAZ: Cem Yılmaz’ın ağabeyi olan Can Yılmaz, Karakomik Film Serisi’nde oynamasının nedenini, ileride hatıra kalacak olmasını istemesine bağlıyor. Daha önce de Hokkabaz, A.R.O.G, Yahşi Batı, Pek Yakında, Ali Baba ve Yedi Cüceler, Arif v 216 filmlerinde de küçük küçük rol alan Can Yılmaz, Kaçamak ayağının da önemli oyuncularından biri oldu. Bodrum’a giden dörtlü kafilenin üyelerinden.

CEM DAVRAN: Daha önce çok önemli projelerde yer alan, tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı isim Cem Davran, Cem Yılmaz ile ilk kez Karakomik Filmler Serisi’nde bir araya geliyor. Bu projenin 2 Arada ayağında yer alacak olan isim, feribot kaptanını canlandıracak.

URAZ KAYGILAROĞLU: Uraz Kaygılaroğlu da, Cem Davran gibi daha önce Cem Yılmaz ile ortak bir projede yer almadı. En son Çakallarla Dans 5 filminde yer alan oyuncu, Karakomik Filmler Serisi’nin 2 Arada ayağında oynayacak olan Uraz Kaygılaroğlu, feribottaki maceralara katılan isimlerden biri.

CEMRE EBUZZIYA: Daha önce Bulantı ve İstanbul Kırmızısı filminden tanıdığımız Cemre Ebuzziya, 2 Arada filminde boy gösterecek.

NECIP MEMILLI: En son, Şahsiyet ve Çukur dizileri ile beğeni toplayan Necip Memilli, Cem Yılmaz ile ilk kez bir araya geldi. Karakomik Filmler Serisi’nin Kaçamak ayağında boy gösterecek olan isim, şehirden Bodrum’a kafa dinlemeye kaçan dört kafadardan biri olacak.

ALIŞAN UĞUR: Özkan Uğur’un oğlu Alişan Uğur, Kaçamak ayağında bilim insanını canlandıracak.

NILPERI ŞAHINKAYA: Cem Yılmaz ile ilk kez bir araya gelen Nilperi Şahinkaya, Kaçamak ayağında, bilim insanını canlandıracak.

UMUT KURT: Beynelmilel filmiyle çıkış yapan ve en son, Payitaht Abdülhamid dizisi ile televizyon seyircileri ile buluşan Umut Kurt, Karakomik Filmler Serisi’nin 2 Arada ayağında boy gösterecek.

BALA ATABEK: Serinin 2 Arada ayağında oynayacak olan oyuncu, feribottaki maceralara eşlik edecek bir diğer isim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?